Lorena Canals Dywan dziecięcy w panterkę kremowo-różowy Leopardo Pink 140x220 cmLorena Canals Dywan dziecięcy w panterkę kremowo-różowy Leopardo Pink 140x220 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy w panterkę kremowo-różowy Leopardo Pink 140x220 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy w panterkę kremowo-różowy Leopardo Pink 140x220 cm
Cena:1458,00PLN
Akrylowy dywan dla dzieci i młodzieży z motywem umaszczenia leoparda marki Lorena Canals nada każdemu pokojowi wyrazistości i pazura. Nadaje się do pokoju dziecka, nastolatka, ale także i starszej młodzieży.
Udostępnij:
Dywan akrylowy dla dzieci i młodzieży w panterkę - modny, zwierzęcy wzór. Dywan Leopard we wzór umaszczenia dzikiego kota leoparda jest bardzo efektownym dodatkiem do pokoju nie tylko dziecka, ale i młodzieży. Dywan w odcieniu liliowym na kremowym tle (ciepły, lekko żółtawy odcień).

Dywany dla dzieci Lorena Canals znane są w Europie z dobrej jakości oraz oryginalnego designu. 
Dywan został wyprodukowany z najwyższej jakości antyalergicznego akrylu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla dzieci skłonnych do alergii np. na wełnę. 


Wymiary: 
140x220 cm


Kolor: 
różowo-kremowy (lekko żółtawy)


Czyszczenie: 
wodne


W przypadku dywanów strzyżonych, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki  wełny lub acrylu, co jest pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.