Lorena Canals Dywan dziecięcy wełniany w gwiazdki pastelowy niebieski 140x200 cmLorena Canals Dywan dziecięcy wełniany w gwiazdki pastelowy niebieski 140x200 cmLorena Canals Dywan dziecięcy wełniany w gwiazdki pastelowy niebieski 140x200 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy wełniany w gwiazdki pastelowy niebieski 140x200 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy wełniany w gwiazdki pastelowy niebieski 140x200 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy wełniany w gwiazdki pastelowy niebieski 140x200 cm
Cena:1778,00PLN
Dywan wełniany w gwiazdki marki Lorena Canals w spokojnym niebieskim kolorze będzie delikatną bazą do wspaniałej zabawy na podłodze.
Udostępnij:
Dywan wełniny Little Stars Soft Blue marki Lorena Canals to dywan w delikatnym odcieniu niebieskiego, dzięki czemu będzie doskonałym dodatkiem do pokoju maluszków. Dywan ma wzór wesołych gwiazdek, a jego kolor sprawi, że będzie on świetnie pasował zarówno do wnętrz przeznaczonych dla dziewczynek jak i dla chłopców, co czyni go bardzo uniwersalnym dodatkiem. 


Dywan został wyprodukowany z najwyższej jakości wełny z niewielką domieszką bawełny, która powoduje, że dywan jest bardziej miękki niż tradycyjne dywany wełniane.


Wymiary:
140x200 cm

Materiał: 
60% wełna, 40% bawełna. Baza pod runo powstała z tkaniny bawełnianej z recyklingu.

Kolor:
niebieski, biały


Czyszczenie: Producent zaleca czyszczenie przez profesjonalistów.


W przypadku dywanów strzyżonych, do których należy ten dywan, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki wełny, co jest efektem ręcznego strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.

Nie jest zalecane, aby dzieci do 24 miesiąca życia bawiły się bezpośrednio na dywanie, ze względu na skłonnośc dzieci do alergii, zalecamy maty do zabawy.Dywany dla dzieci Lorena Canals słyną z dobrej jakości oraz oryginalnego designu.