Cena promocyjna:1332,00PLN 1228,00PLN
Ilość szt. :
Bawełniany dywan dziecięcy z mapą świata Vintage Map marki Lorena Canals to dywan w jasnej, pastelowej kolorystyce, który sprawdzi w pokojach młodych podróżników.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Vintage Map to dywan bawełniany  do prania w pralce marki Lorena Canals. Jest to jedna z nowszych propozycji marki. Dywan na całej szerokości zdobi wzór mapy świata w delikatnej, pastelowej kolorystyce pasującej także do pokoików najmłodszych dzieci. Dywan z mapą świata ucieszy przede wszystkim dzieci szkolne, które wkraczają w świat geografii i dla których będzie na codzień praktyczną pomocą edukacyjną. 

Produkt jest dywanem bawełnianym, przeznaczonym do prania w pralce - kiedy dywan się zabrudzi, po prostu wrzućmy go do pralki i po kłopocie.

Dywany Lorena Canals spełniają niezbędne dla produktów dziecięcych wymogi jakości i bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty ISO oraz Aitex. Dywan jest ekologiczny, przy jego produkcji zastosowano jedynie bezpieczne i nie szkodzące środowisku barwniki. Ponieważ jest to produkt wytwarzany ręcznie mogą zdarzyć się drobne różnice w kolorze.


Wymiary:
140x200cm

Materiał:
100% bawełna

Pranie w pralce w temperaturze 30 stopni

Kolor:
niebieski/ beżowy/ szary

Ponieważ dywany Lorena Canals tkane i barwione są ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie. Dla lepszej przyczepności dywanu sugerujemy stosowanie maty antypoślizgowej.