Ciekawy dywan dziecięcy w modnej kolorystyce Ulice marki  Lorena Canals to dywan o bardzo pożądanym w pokoju chłopca wzorze przedstawiającym drogę, po której z pewnością będą pędziły auta i inne pojazdy dziecka. Dywan zachwyca spokojną kolorystyką.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Modny dywan dziecięcy Ulice marki Lorena Canals to dywan  kolekcji Eco-City z lubianym przez chłopców motywem drogi, po której można poruszać się samochodzikami. Na "mapę" nie zostały naniesione żadne zabudowania a jedynie akcenty kolorystyczne, które dają pole do uruchomienia wyobraźni. Dywan został wzbogacony w dodatkowe miękkie i ekologiczne zabawki, dzięki którym zabawa na dywanie będzie jeszcze ciekawsza. Załączone akcesoria to: drogowskaz, sygnalizacja świetlna, drzewa, e-samochodziki, rower oraz stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki tym zabawkom można stworzyć maluchom ekologiczną przestrzeń do zabaw, a mali kierowcy mają więcej atrakcji, z których młody kierowca może skorzystać podczas przejażdżki po dywanie.

Podobnie jak pozostałe produkty tego producenta, dywan Ulice to dziecięce wzornictwo stworzone w oparciu o ostatnie trendy wnętrzarskie. 


Dywan Ulice od Agnelli wykonany jest dywanem do prania w pracle, co gwarantuje łatwe utrzymanie go w czystości.


Wymiary:
120x170 cmWzór:
ulice z autami


Kolor:
beż/ krem/ niebieski/ zielony Sposób czyszczenia:
Pranie w pralce o pojemności 6 kg. 

Materiał:
100% bawełna

Dywany bawełniane marki Lorena Canals to produktu wykonane z całkowicie naturalnych materiałów bezpiecznych dla dzieci. Są barwione ręcznie, więc należy je prać oddzielnie.