Lorena Canals Dywan fioletowy w gwiazdy 140x200 cm
Lorena Canals Dywan fioletowy w gwiazdy 140x200 cm
Lorena Canals Dywan fioletowy w gwiazdy 140x200 cm
Lorena Canals Dywan fioletowy w gwiazdy 140x200 cm
Cena:1778.00PLN
Ilość szt. :
Dywan dziecięcy Little Stars Wood Rose marki Lorena Canals w ciekawym odcieniu liliowym będzie się wspaniale prezentować w pokoju dla dziewczynki.
Dostawa
3-4 tygodnie
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Fioletowy dywan dziecięcy Little Stars Wood Rose marki Lorena Canals to dywan w gwiazdki, w odcieniu bardzo ładnego fioletu. Dywan będzie urozmaicał i zdobił wnętrze stworzone z myślą o dziewczynkach, tych młodszych jak i tych w wieku nastoletnim. Ciekawy kolor w  połączenu z lubianym gwieździstym wzorem pozwoli stworzyć z ciekawą aranżację w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym.  


Dywan Little Stars Wood Rose wyprodukowany jest z doskonałej jakości, wełny z dodatkiem włókna bawełnianego, idealny do pokoju dziecięcego.

Wymiary:
140x200 cm

Materiał:
60% wełna, 40% bawełna. Baza wykonana z tkaniny bawełnianej z recyklingu.

Kolor:
fioletowy/ biały

Czyszczenie: przez profesjonalnych fachowców


Dywany wełniane Lorena Canals to dywany strzyżone, co sprawia, że przez pewien czas mogą pozostawiać luźne kawałki wełny, co jest całkowicie normalną pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.


Dywany dla dzieci Lorena Canals ze względu na szeroki wybór wzorów i doskonałe wykonanie są cenione przez rodziców na całym świecie. Dywany Lorena Canals występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.