Dywan liść Monstery w kolorze brudnego różu z kolekcji Lorena Canals zachwyci każdą małą i dużą dziewczynkę i sprawi, że poczuje się ona jak na egzotycznej wyspie.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Dywan liść Monstery marki Lorena Canals to różowy dywan bawełniany, dedykowany płci pięknej. Proponowany dywan jest w ulubionym kolorze mam, dzięki czemu pasuje i do pokoju młodszych i starszych użytkowniczek. Został wykonany w kształcie liścia i posiada wyżłobienia w miejscach, gdzie w naturze liść posiada naturalne ażury. Dywan poprzez kolor i wzór będzie pełnym uroku dodatkiem dekoracyjnym w pokoju urządzonym dla dziewczynek.

Dywan Liść Monstera składa się z w większości, ze świetnej jakości bawełny i jest przeznaczony do prania w pralce, co uprości czyszczenie dywanu, który może łatwo się brudzić.


Wymiary:
120x180cm

Materiał:
97% bawełna 3% inny materiał

Kolor: 
brudny różowy

Dywan bawełniany od Lorena Canals należy kłaść na macie antyposlizgowej, dzięki której będzie lepiej trzymał się podłogi.


Dywany bawełniane Lorena Canals są wykonane z bezpiecznych dla dzieci, naturalnych przędz bawełnianych. Tkane są i farbowane ręcznie. Nie posiadają chemicznych dodatków. Są bezpieczne dla dzieci.