Lorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cmLorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cmLorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cmLorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cm
Lorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cm
Lorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cm
Lorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cm
Lorena Canals Dywan w kropki brąz 120x160 cm
Cena:948,00PLN
Akrylowy dywan dla dzieci i młodzieży w kropki  marki Lorena Canals w kolorze ciemnej czekolady, oryginalny dodatek do pokoju dziecka.
Udostępnij:
Dywan akrylowy dla dzieci i młodzieży w ponadczasowe kropki. Jest to bardzo ciemna i wyrazista propozycja do pokoju dzieci  lub młodzieży. Ciemny odcień czekoladowego brązu nada wyjątkowego charakteru i elegancji. Dywan ten jest bardzo efektownym dodatkiem do każdego pokoju, i dla chłopców i dla dziewczynek i można go łączyć z wieloma innymi kolorami.

Dywany dla dzieci Lorena Canals znane są w Europie z dobrej jakości oraz oryginalnego designu.
Dywan został wyprodukowany z najwyższej jakości antyalergicznego akrylu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla dzieci skłonnych do alergii np. na wełnę.
Dywany Lorena Canals cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców zarówno ze względu na walory estetyczne jak i na jakość ich wykonania. Bogata gama wzorów i kolorów sprawiają, że dywany dla dzieci Lorena Canals to obowiązkowy element wystroju pokoju dziecka.

Dywany dla dzieci Lorena Canals:
Miękkie i przyjemne w dotyku
Wykonane są w 100% z najwyższej jakości akrylu (imitującego wełnę).
Są antyalergiczne


Wymiary: 140x200 cm
Wzór: białe kropki
Kolor:ciemny brąz, biały
Czyszczenie: wodne

W przypadku dywanów strzyżonych, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki  wełny lub acrylu, co jest pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.
Nie jest zalecane, aby dzieci do 24 miesiąca życia bawiły się bezpośrednio na dywanie, zalecamy maty do zabawy.