Dywan w zygzaki Azteca Natural - Terracota od firmy Lorena Canals to 100% etnicznego stylu. Przeznaczony do prania w domowej pralce!
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Azteca Natural - Terracota od Lorena Canals to dywan w zygzaki. Stylem nawiązuje do egzotycznych, indiańskich klimatów. Frędzelki na krótszych krawędziach i liczne zygzaki i inne szlaczki pomogą stworzyć kącik indiański w pokoju dziecka, jednocześnie inspirując dziecko, dzięki wielu kształtom i kolorom. Dywan pochodzi z kolekcji Home, przeznaczonej dla wszystkich mieszkańców domu.


Wymiary:
120x160 cm

Cena dotyczy dywanu o wymiarach 120x160 cm. W kolekcji Lorena Canals dywan ten występuje także w rozmiarze 140x200 cm. Jeśli interesuje Cię właśnie ten większy rozmiar zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Materiał:
100% bawełna

Kolor:
kremowy/ rdzawy/ czarny/ szaryDywan dziecięcy Azteca Natural - Terracota to w całości manufaktura - każdy nieznacznie się różni. Produkt w całości zrobiony z ręcznie farbowanej naturalnej bawełny. 

Dywan do prania w pralce. Zalecamy prać go oddzielnie. 


Dywany Lorena Canals odwołują się do aktualnych trendów, wykorzystujących również wzory etniczne. Są wykonane z naturalnych materiałów i są całkowicie bezpieczne, nawet dla najmłodszych dzieci.