Lorena Canals Dywan wełniany z gwiazdą niebieski Big Star Klein 140x200 cmLorena Canals Dywan wełniany z gwiazdą niebieski Big Star Klein 140x200 cmLorena Canals Dywan wełniany z gwiazdą niebieski Big Star Klein 140x200 cm
Lorena Canals Dywan wełniany z gwiazdą niebieski Big Star Klein 140x200 cm
Lorena Canals Dywan wełniany z gwiazdą niebieski Big Star Klein 140x200 cm
Lorena Canals Dywan wełniany z gwiazdą niebieski Big Star Klein 140x200 cm
Cena:1489,00PLN
Dywan Big Star Klein marki Lorena Canals to dywan o intensywnej kolorystyce . Świetna propozycja do pokojów dziecięcych lub młodzieżowych urządzonych w stylu marynistycznym.
Udostępnij:
Dywan Big Star Klein marki Lorena Canals to dywan wełniany w dość mocnym kolorze o kobaltowym odcieniu, który świetnie sprawdzi się w pokoju urządzonym w stylu żeglarskim. Kolor i wzór dywanu sprawiają, że jest to dodatek uniwersalny zarówno dla dzieci i młodzieży bez wględu na płeć. Wełniany dywan dzięki domieszce bawełny ma przyjemną i miękką fakturę, co sprawia, że jest on bardzo komfortowy w użytkowaniu.

Dywany dla dzieci Big Star wytwarzane są ręcznie , metodą tuftingu ręcznego. Produkowane z poszanowaniem środowiska, wełna barwiona jest z użyciem tylko naturalnych barwników. Dywany posiadają certyfikaty ISO
9001, 14001 oraz 18001. Włókna dywanu są cięte i tkane pojedyńczo na spodzie dywanu.


Materiał:
60% wełna, 40% bawełna. Baza z tkaniny bawełnianej z recyklingu.

Wymiary:
140x200 cm


Kolor: niebieski/ kremowy

Czyszczenie: przez profesjonalnych specjalistówDywany Lorena Canals są produkowane przez markę znaną na świecie z doskonałej jakości, mającą w ofercie dywany produkowane z różnych materiałów. Szeroki wybór wzorów i kolorów powoduje,że rodzice często wybierają dywany marki Lorena Canals.