Śliczny dywan z frędzlami marki Lorena Canals będzie subtelnym i jednocześnie efektownym dodatkiem dekoracyjnym nie tylko w pokoju dziecięcym.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Dywan Degrade Emerald marki Lorena Canals jest wykonany w dwóch delikatnych odcieniach koloru szmargadowego. Każdy narożnik dywanu ozdobiony jest frędzlami, które nadają mu dodatkowego uroku. Ten piękny i subtelny dywan będzię niezwykłą ozdobą pokoju dzieci w każdym przedziale wiekowym.Wymiary:
120x160cm

Materiał:
100% bawełna

Kolor:
odcienie zieleni


Dywan wykonano z miękkiej, dość grubej bawełny i nadaje się do prania pralce w temp. 30º C,  co jest dużym ułatwieniem pozwalającym łatwo zadbać o czystość dywanu. Dywany dla dzieci Lorena Canals tkane są i barwione ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.

Dywan został wykonany ręcznie z naturalnej bawełny, w procesie produkcji nie używano toksycznych, szkodliwych dla środowiska barwników. Posiada certyfikat AITEX.
W celu zapewnienia lepszej przyczepności dywanu do podłogi, zaleca się zastosowanie maty antypoślizgowej.Dywan posiada europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.Lorena Canals to hiszpańska marka, znana na rynku polskim dzięki praktycznym i pięknym dywanom dziecięcym, przeznaczonym do prania w pralce.