Lorena Canals Niebieski dywan bawełniany Flaga amerykańska Flag American Baby Blue 120x160cmLorena Canals Niebieski dywan bawełniany Flaga amerykańska Flag American Baby Blue 120x160cmLorena Canals Niebieski dywan bawełniany Flaga amerykańska Flag American Baby Blue 120x160cm
Lorena Canals Niebieski dywan bawełniany Flaga amerykańska Flag American Baby Blue 120x160cm
Lorena Canals Niebieski dywan bawełniany Flaga amerykańska Flag American Baby Blue 120x160cm
Lorena Canals Niebieski dywan bawełniany Flaga amerykańska Flag American Baby Blue 120x160cm
Dywan Flaga w kolorze Baby Blue marki Lorena Canals ma popularny wzór amerykańskiej flagi przerobionej na delikatniejszy dziecięcy styl.
Udostępnij:
Dywan Flaga American Baby Blue marki Lorena Canals ozdobiony został niezwykle popularnym i powszechnie używanym wzorem. Proponowany dywan ma flagę amerykańską przerobioną na typowo dziecięcy styl, dzięki pastelowej i błękitnej kolorystyce. Dywan nada stylowego wyglądu pokojowi dla maluszka i pozwoli stworzyć wraz z nim ciekawą aranżację.

Dywan Flaga Baby Blue jest wykonany w 100% z najwyższej jakości bawełny i jest ręcznie tkany, miękki i delikatny. Można go prać w pralce dzięki czemu odpada problem z czyszczeniem dywanu.

Dywan jest produktem ekologicznym, przy jego produkcji nie użyto szkodliwych dla środowiska barwników.
Dywany Lorena Canals posiadają niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa wymagane w produktach dziecięcych, certyfikaty ISO oraz Aitex. Mogą wystąpić drobne różnice w kolorze, przez to że jest to produkt wytwarzany ręcznie.

Dla lepszej przyczepności zalecamy, aby dywany dla dzieci Lorena Canals  zawsze kłaść na matach antypoślizgowych.


Wymiary:
120x160cm

Materiał:
100% bawełna

Kolor:
niebieski, szary, biały

Pranie w pralce w temperaturze 30 stopni
Dywan posiada europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa
Dywany dla dzieci Lorena Canals tkane są i barwione ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.

Lorena Canals to hiszpańska marka znana na rynku, ponieważ jako pierwsza z producentów dywanów postawiła na dywany dla dzieci. Dywany dla dzieci Lorena Canals to miękkie, recznie tkane dywany o ciekawych i pięknych wzorach. Wszystkie dywany dla dzieci tej marki posiadają europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Lorena Canals to dywany, które cieszą oko i stopy. :)