Lorena Canals Różowy dywan akrylowy dla dzieci Gwiazdy Estrellitas Pink 120x160 cm
Lorena Canals Różowy dywan akrylowy dla dzieci Gwiazdy Estrellitas Pink 120x160 cm
Lorena Canals Różowy dywan akrylowy dla dzieci Gwiazdy Estrellitas Pink 120x160 cm
Różowy akrylowy dywan w gwiazdki Estrellitas Pink marki Lorena Canals będzie wspaniałym dodatkiem do pokoju dziecięcego.
Udostępnij:
Akrylowy dywan dziecięcy i młodzieżowy Estrellitas Pink marki Lorena Canals ma tło w delikatnym lilioworóżowym kolorze w białe gwiazdki. Ten subtelny dywan będzie ozdobą dziewczęcego pokoju dla młodszych oraz starszych dzieci.

Gwiazdki są modnym i lubianym wzorem przez dzieci i sprawdzą przy urządzaniu wnętrza dziecięcego i młodzieżowego nawet w połaczeniu z innymi motywami dekoracyjnymi.

Dywany Lorena Canals cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców zarówno ze względu na walory estetyczne jak i na jakość ich wykonania. Bogata gama wzorów i kolorów sprawiają, że dywany dla dzieci Lorena Canals to obowiązkowy element wystroju pokoju dziecka. 


Dywan został wyprodukowany z najwyższej jakości antyalergicznego akrylu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla dzieci skłonnych do alergii np. na wełnę.

Dywany dla dzieci Lorena Canals są miękkie i przyjemne w dotyku. Wykonane są w 100% z najwyższej jakości akrylu (imitującego wełnę). Są antyalergiczne


Wymiary: 120x160 cm
Wzór: białe gwiazdki
Kolor: różowy, biały
Czyszczenie: wodne

W przypadku dywanów strzyżonych, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki  wełny lub acrylu, co jest pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.
Nie jest zalecane, aby dzieci do 24 miesiąca życia bawiły się bezpośrednio na dywanie, zalecamy maty do zabawy.