Lorena Canals Różowy dywan w serca Corazones Pink 120x160 cmLorena Canals Różowy dywan w serca Corazones Pink 120x160 cm
Lorena Canals Różowy dywan w serca Corazones Pink 120x160 cm
Lorena Canals Różowy dywan w serca Corazones Pink 120x160 cm
Dywan dziecięcy Corazones Pink marki Lorena Canals to urocza i słodka propozycja dywanu do pokoju w typowo dziewczęcym stylu.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy marki Lorena Canals z kolekcji Corazones to uroczy dywan w serca utrzymany w typowo dziewczęcej stylistyce. Dywan jest w delikatnym różowym kolorze i został ozdobiony słodkimi i  lubianymi przez dzieci sreduszkami. Dywan Corazones nada wspaniałego dziewczęcego charakteru we wnętrzach i ozdobi pokój dla najmłodszych dzieci.

Dzięki temu, że dywan jest bawełniany i przeznaczony do prania w pralce, znikają odwieczne problemy z czyszczeniem dywanu, który w pokoju dziecięcym bardzo szybko może się zabrudzić. Teraz jest to bardzo proste, kiedy dywan będzie brudny, po prostu wrzucimy go do pralki i już.

Dywan Corazones tworzony jest ręcznie z ręcznie farbowanej bawełny. Spełnia wszelkie normy jakośći bezpieczeństwa. Jest produktem ekologicznym. Wymiary:
120x160cm

Kolor:
różowy, biały

Materiał:
100% bawełnaDla lepszej przyczepności zalecamy, aby dywany dla dzieci Lorena Canals  zawsze kłaść na matach antypoślizgowych.Dywan do prania w pralce w temperaturze 30 stopni. Dywany dla dzieci Lorena Canals tkane i barwione są ręcznie, więc zalecamy pranie ich oddzielnie.
Lorena Canals to hiszpański producent dywanów dziecięcych znanych na całym świecie. Producent ma w swojej ofercie bogaty wybór wzorów i kolorów doskonałej jakosci dywanów dziecięcych oraz młodzieżowych.