Lorena CanalsLorena CanalsLorena CanalsLorena CanalsLorena CanalsLorena CanalsLorena Canals
Lorena Canals
Lorena Canals
Lorena Canals
Lorena Canals
Lorena Canals
Lorena Canals
Lorena Canals
Dywan Baby Petit Point Grey marki Lorena Canals to szary dywan dziecięcy stworzony z myślą o pokoju niemowlęcym. Słodycz w szarym wydaniu.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Baby Petit Point Grey marki Lorena Canals to propozycja dywaniku do pokoju tych zupełnie najmłodszych bobasów, stąd główną dekoracją dywanu jest napis "Baby" na środku dywanu. Dywan mimo, że przewidziany jest do pokoju maluchów, wcale nie ma słodkiej i uroczej stylistyki. Jest szary i bardzo prosty i stanowi doskonałe tło do wielobarwnych dodatków.

Dywan wykonany w 100% z najwyższej jakości bawełny i jest ręcznie tkany. Bardzo łatwy do czszczenia. Wystarczy go wyprac w pralce w temperaturze 30 ° C.


Dla lepszej przyczepności zalecamy, aby dywany bawełniane marki Lorena Canals zawsze kłaść na matach antypoślizgowych.


Wymiary:
120x160cm

Materiał:
100% bawełnaDywany dla dzieci Lorena Canals tkane są i barwione ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.

Lorena Canals to hiszpański producent znanych na całym świecie fantastycznych dywanów dla dzieci. Marka znana jest przede wszystkim, z tego, że jako jedna z pierwszych firm produkujących dywany dla dzieci, wprowdziła bawełniane dywany do prania w pralce.  Miękkie i przyjemne dywany dla dzieci są chętnie kupowane przez wielu rodziców. Doskonała jakość oraz ogromny wybór sprawaiają, że oferta marki Lorena Canals trafi do każdego!