Lorena Canals Żółty dywan dziecięcy z dużą gwiazdą Big Star Mustard 140x200 cmLorena Canals Żółty dywan dziecięcy z dużą gwiazdą Big Star Mustard 140x200 cmLorena Canals Żółty dywan dziecięcy z dużą gwiazdą Big Star Mustard 140x200 cm
Lorena Canals Żółty dywan dziecięcy z dużą gwiazdą Big Star Mustard 140x200 cm
Lorena Canals Żółty dywan dziecięcy z dużą gwiazdą Big Star Mustard 140x200 cm
Lorena Canals Żółty dywan dziecięcy z dużą gwiazdą Big Star Mustard 140x200 cm
Cena:1489,00PLN
Wełniany dywan dla dzieci i młodzieży marki Lorena Canals to piękny żółty dywan, który ożywi każdy pokój dziecięcy lub młodzieżowy.
Udostępnij:
Dywan wełniany Big Star Mustard to dywan młodzieżowy marki Lorena Canals. Dywan z wzorem dużej gwiazdy na tle w głębokim żółtym kolorze. Dywan będzie dodatkiem, który ożywi wnętrze i nada charakteru pokojowi. Dywan Wool Star sprawdzi się w pokoju dziecięcym a także spodoba się na pewno nastolatkom. Miękkość i solidne wykonanie dywanu zapewnią duży komfort użytkowania przy znakomitym wyglądzie.


Dywany dla dzieci Big Star tworzone są ręcznie za pomocą  metody tuftingu ręcznego. Dywan jest produktem ekologicznym produkowanym na bazie naturalnych surowców. Dywany mają
certyfikaty ISO nr 9001, 14001, 18001. Dywany posiadają miękką i przyjemną fakturę, mają włókna, które są cięte i tkane pojedyńczo.


Materiał:
60% wełna, 40% bawełna. Baza z tkaniny bawełnianej z recyklingu.

Wymiary:
140x220 cm


Kolor: 
żółty/ kremowy


Czyszczenie: przez profesjonalnych specjalistów


Producent Lorena Canals znany jest z doskonałej jakości dywanów. Lorena Canals oferuje bogactwo wzorów i kolorów do wyboru, a także różne rodzaje dywanów. To marka znana i ceniona przez rodziców od lat.