Cena promocyjna:138,00PLN 118,00PLN
Lampka nocna Gwiazdka to ręcznie robiona lampka pochodząca z manufaktury Luna.
Udostępnij:

Lampka nocna Gwiazdka marki Luna to śliczna, dekoracyjna lampka, która będzie doskonale sprawdzała się nie tylko jako oryginalna dekoracja, ale praktyczna lampka do usypiania maluszków. Daje ona delikatne, subelne światło, które nie wybudzając dzieci, pozwoli im spokojnie spać.  

Lampka skonstruowana jest w bezpieczny sposób - warstwa zewnętrzna lampki to tkanina bawełnia premium z atestami OEKO-TEX 100, z wewnętrznym usztywnieniem. 20 nowoczesnych diod emituje delikatne światło i nie nagrzewa się. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych Led-ów lampka jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. 

Lampka zasilana jest na baterie, przez co lampka doskonale nadaje się do powieszenia lub ustawienia w dowolnym miejscu pokoju. Może zawisnąć na łóżeczku lub gdziekolwiek indziej jako oryginalny mobil. Puszka na baterie i włącznik ON/OFF umieszczone są na zewnątrz lampki. 

Lampka nocna Luna dostępna jest w wielu różnych wzorach tkanin, które prezentują zdjęcia w galerii zdjęć produktu.

Prosimy o podanie w zamówieniu ( będąc w KOSZYKU) w rubryczce UWAGI nr zdjęcia z wzorem, w jakim lampka ma zostać wykonana).

Wymiary:
28x28 cm

Marka Luna posiada w swojej ofercie także lampki nocne o kształtach: księżyca, chmurki, skrzydełek anioła, serduszka i błyskawicy, łabędzia.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: