Macodesign Lampa wisząca Marzycielka Macodesign Lampa wisząca Marzycielka Macodesign Lampa wisząca Marzycielka Macodesign Lampa wisząca Marzycielka Macodesign Lampa wisząca Marzycielka
Macodesign Lampa wisząca Marzycielka
Macodesign Lampa wisząca Marzycielka
Macodesign Lampa wisząca Marzycielka
Macodesign Lampa wisząca Marzycielka
Macodesign Lampa wisząca Marzycielka
Cena:168,00PLN
Ilość szt. :
Piękna lampa wisząca Marzycielka marki Macodesign z wyjątkwym obrazkiem przedstawiającym małą marzycielkę to bajeczna i wyjątkowa lampa dla dzieci.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Bajeczna lampa wisząca dla dzieci Marzycielka to lampa dla dzieci to lampa o wyjątkowej grafice. rozmarzona dziewczynka siedząca na drzewie wprawi w sentymentalny nastrój kazdego rodzica. :) Lampa ma piękną kolorystykę i ciekwy wzór, stąd  z pewnością bedzie niesamowita ozdobą pokoju dziecięcego.


Lampa wisząca Marzycielka jest zrobiona z wysokiej jakości tworzyła PCV z nadrukiem UV o bardzo wysokim stopniu odporności na światło i wysoką temperaturę.  Nadruk jest bardzo wytrzymały, zabezpieczony warstwą lakieru. Lampa prezentuje się fantastycznie i kiedy jest włączona, i kiedy jest zgaszona.


Wymiary: 39 x 20cm
Żarówka: 1xE27, max 60W (zalecamy stosowanie żarówki energooszczędnej) 
Materiał: PCV, puszka przysufitowa metalowa
Długość lampy regulowana - max. długość lampy 90 cm

Lampy dla dzieci marki Macodesign mają ciekawe wzornictwo i wykonane są z wytrzymałego i ciepłoodpornego tworzywa, dzięki czemu cieszą dzieci przez długi czas.