Malii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - koloryMalii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - koloryMalii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - koloryMalii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - kolory
Malii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - kolory
Malii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - kolory
Malii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - kolory
Malii Regał drewaniany 6 - modułowy Easy - kolory
Cena:1448,00PLN
Drewniany regał modułowy Easy marki Malii to praktyczny regał dziecięy, na którym można położyć sporo zabawek lub książeczek dziecka.
Udostępnij:

Drewniany regał modułowy Easy polskiego producenta Malii to efekt połączenia 6 modułowych kontenerków, urozmaicony kolorowymi półeczkami, które dodatkowo zwiększają powierzchnię użytkową regału.  

Regał można też wzbogacić dokupując do każdego z modułów bez półeczki, skrzynkę na rzeczy, które wymagają schowania (skrzynka jest oddzielną ofertą sklepu).

Jeśli po jakimś czasie regał przestanie cieszyć użytkowników, wystarczy go rozkręcić i ponownie zmontować go w mebel o pożądanym kształcie.  Wymiary: 

180 x 180 x 45 cm


Materiały:
100 % drewno sosnowe malowane farbami ekologicznymi


Kolor:

Regał można zamówić w kolorze białym lub w odrobinę droższej wersji w kolorystyce dostepnej spośród 14 innych kolorów oferowanych przez producenta, nawet każdy z modułów w innym kolorze. Na specjalne życzenie można także pomalować go na dowolny kolor z palety RAL (oddzielna, indywidualna wycena).

Kolory półeczek wewnętrznych nie wpływają na zmianę ceny (kolorystyka spośród 15 kolorów z palety producenta). 

PONIEWAŻ ISTNIEJE OGROMNA MOŻLIWOŚĆ KOMBINACJI KOLORYSTYCZNYCH, PRISIMY O WPISANIE WYBRANEJ KOLORYSTYKI W "UWAGACH" ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W KOSZYKU.