Mamas&Papas Karuzela do łóżeczka Króliczki kol. Welcome To The WorldMamas&Papas Karuzela do łóżeczka Króliczki kol. Welcome To The WorldMamas&Papas Karuzela do łóżeczka Króliczki kol. Welcome To The World
Mamas&Papas Karuzela do łóżeczka Króliczki kol. Welcome To The World
Mamas&Papas Karuzela do łóżeczka Króliczki kol. Welcome To The World
Mamas&Papas Karuzela do łóżeczka Króliczki kol. Welcome To The World
Cena:198,00PLN
Karuzela do łóżeczka Króliczki z kol. Welcome To The World marki Mamas&Papas to piękna, nowoczesna karuzela, o ciekawej stylistyce.
Udostępnij:
Wyjątkowa, śliczna karuzela do łóżeczka z nowej kolekcji Welcome To The World marki Mamas&Papas jest to piękna, karuzela o nowoczesnej stylistyce. Główni bohaterowie kolekcji - urocze króliczki obracają się, podczas gdy nakręcona pozytywka wygrywa przyjemną melodyjkę. Zabawki karuzelki zawieszone są na obręczy zawieszonej na tasiemkach.

Karuzela do łóżeczka Welcome To The World ma bardzo przyjemną, delikatną kolorystykę, która będzie pasowała do wielu spokojnych wnętrz pokoju dziecięcego. Urocze króliczki dostarczą maluszkowi wiele radości.


Karuzela posiada pałąg do mocowania na łóżeczku. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, całkowicie bezpiecznych dla dziecka, dlatego może być stosowana jako zabawka dla dzieci od urodzenia. 


Karuzela do łóżeczka Welcome To The World zapakowana jest w estetyczne pudełko z okienkiem i jest doskonałym pomysłem na prezent dla noworodka.

Wymiary: wysokość ramienia karuzeli ok. 68 cm

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: