Lorena Canals Dywan w gwiazdki Cielo Blue 140 cm
Lorena Canals Dywan w gwiazdki Cielo Blue 140 cm
Lorena Canals Dywan w gwiazdki Cielo Blue 140 cm
Cena promocyjna: 628.00PLN 478.00PLN
Okrągły dywan dziecięcy w gwiazdki Cielo Blue marki Lorena Canals to śliczny dywanik, który znakomicie będzie się prezentował na podłodze.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Cielo Blue marki Lorena Canals to dywan ozdobiony lubianymi przez każde dziecko gwiazdkami. Niebieski dywan ze względu na wzór i okrągły kształt, będzie ciekawie prezentować się w pokoju dziecięcym, nie tylko dla chłopca. Dywan oprócz walorów estetycznych jest przydatnym dodatkiem w pokoju, a dzięki temu, że jest miękki może służyć jako miejsce do super zabawy. 


Wymiary:
120x160cm

Materiał:
100% bawełna - ręcznie tkany

Kolor:
niebieski/ biały


Dla lepszej przyczepności zalecamy, aby dywany bawełniane marki Lorena Canals zawsze kłaść na matach antypoślizgowych.


Dywan do prania w pralce w temperaturze 30 stopni. Pranie oddzielnie.Lorena Canals to hiszpański producent dywanów, który słynie na świecie ze wspaniałych dywanów dziecięcych. Znakomita jakość oraz ogromny wybór rodzajów i wzorów dywanów sprawiają, że jest to bardzo popularna maraka wśród rodziców. Dywany Lorena Canals są wyjatkowe i bezpieczne. Wyrabiane są ręcznie z bezpiecznych, naturalnych materiałów. Posiadają wszelkie europejskie certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo.