Melissa & Doug Wielki Pluszowy Tygrys
Wielki pluszowy Tygrys marki Melissa & Doug to efektowna zabawka, która może być podstawową dekoracją pokoju dziecięcego.
Udostępnij:

Wielki pluszowy Tygrys marki Melissa & Doug to niezwykły pluszak, który ze względu na swoje prawie naturalne wymiary może posłużyć dziecku nie tylko jako zabawka. Dziecko może wylegiwać się razem z tygrysem na podłodze, ponieważ ogromny tygrus z pewnością będzie stanowić miłą i wygodną poduchę, o którą przyjemnie będzie się dziecku oprzeć.  Wielki Tygrys z pewnością będzie też odtraszał niechcianych gości.  Zabawka jest niezastąpionym elementem zabawy w safari.

Tygrys jest bardzo okazały i reprezentacyjny, dlatego jest to idealny jako oryginalna dekoracja pokoju a także jako pomysł na prezent np. na roczek, czy na inne ważne okazje.  


Tygrys jest wykonany z wielką dbałością o każdy szczegół, a dzięki swojemu okazałemu rozmiarowi wygląda jak żywy.   

Wymiary:
170 x 51 x 35,5 cmMelissa & Doug juz od 20 lat tworzy piękne i mądre zabawki dla dzieci. Na dzień dzisiejszy ma w swojej ofercie ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są lubiane przez dzici i cenione przez rodziców za doskonałą jakość, piękne wzornictwo oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.