Monamoon Ochraniacz do łóżeczka DżunglaMonamoon Ochraniacz do łóżeczka DżunglaMonamoon Ochraniacz do łóżeczka DżunglaMonamoon Ochraniacz do łóżeczka Dżungla
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Dżungla
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Dżungla
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Dżungla
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Dżungla
Cena:168,00PLN
Ochraniacz do łóżeczka Dżungla marki Monamoon jest nie tylko piękny, ale i niezwykle delikatny dla maluszka, ponieważ jest wykonany z ekologicznych włókien bambusowych.
Udostępnij:

Ochraniacz do łóżeczka Dżungla od Monamoon to uzupełnienie pościeli do łóżeczka z kolekcji Dżungla, która ma oryginalny, topikalny wzór. Ochraniacz będzie dobrze zabezpieczał maluszka przed bolesnymi uderzeniami o szczebelki. 

ochraniacz bardzo ładnie wyglada w komplecie z pościelą, ale także jako samodzielny element pościelowy w łóżeczku dziecka, które korzysta ze śpiworka.


Ochraniacz do łóżeczka Dżungla jest dwustronny. Jedna strona to gładkie, kremowe tło i niewielki wzór nawiązujący do wzoru kolekcji, a druga strona to turkusowomorski kolor z białymi palmami. 

Ochraniacz wykonany jest z tkaniny bambusowej, która jest materiałem ekologicznym i antyalergicznym.

  • nie utrzymuje kurzu ani roztoczy
  • doskonale pochłania wigoć
  • jest antygrzybiczna i antybakteryjna
  • latem chłodzi, a zimą grzeje
  • bambus hodowany jest bez użycia sztucznych środków ochrony roślin
  • hodowla bambusa jest naturalna i nie degraduje środowiska 


Wymiary:
180x25 cm (+/- 3 cm)

 

Materiał:
100 % włókna bambusowe

Marka Monamoon, to polski młody producent, którego atutami sa ekologiczne produkty i oryginalne wzory, okraszone piękną kolorystyką.