Monamoon Ochraniacz do łóżeczka RafaMonamoon Ochraniacz do łóżeczka RafaMonamoon Ochraniacz do łóżeczka RafaMonamoon Ochraniacz do łóżeczka Rafa
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Rafa
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Rafa
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Rafa
Monamoon Ochraniacz do łóżeczka Rafa
Cena:189,00PLN
Piękny ochraniacz do łóżeczka Rafa marki Monamoon to część kolekcji o tej samej nazwie, wykonanej z tkaniny będącej połaczeniem alg morskich i bambusa.
Udostępnij:

Ochraniacz do łóżeczka Rafa marki Monamoon jest to śliczny ochraniacz na szczebelki, o marynistycznym stylu, w kolorystyce niebiesko-białej. Zdobi go nie tylko ciekawa, morskja kolorystyka. Ochraniacz ma wzór rybek z jednej strony i bąbelków z drugiej strony ochraniacza.

Ochraniacz bardzo ładnie wygąda w towarzystwie pościeli Rafa, ale będzie takze świetnie prezentował się z inną pościelą o delikatniejszym wzorze. 

Ochraniacz uszyty jest z ekologicznej tkaniny, która jest połączeniem bambusa i alg morskich, dzięki czemu działa na skórę dziecka kojąco, przeciw odparzeniowo, łagodzi świąd, pochłania promienie UV i jest całkowicie antyalergiczna. 

Wymiary:
180x25 cm (+/- 3 cm)

Materiał:
50 % bambus
50% algi morskie

Marka Monamoon jest doąć młodą polską firmą, która rodzicom maluszków wspaniałą pościel dla dzieci z materiałów ekologicznych, o niezwykłym, interesującym wzornictwie.