Monamoon Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka niemowlęcego Wróżki Magical GardenMonamoon Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka niemowlęcego Wróżki Magical Garden
Monamoon Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka niemowlęcego Wróżki Magical Garden
Monamoon Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka niemowlęcego Wróżki Magical Garden
Cena:158,00PLN
Ochraniacz do łóżeczka Wróżki Magical Garden marki Monamoon to część kolekcji pościeli bawełnianej Anny Wendzikowskiej z pięknym i wyjątkowym wzorem przedstawiającym świat wróżek.
Udostępnij:

Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka niemowlęcego Wróżki Magical Garden marki Monamoon to ochraniacz, który dzięki miękkiemu wypełnieniu ochroni dzidziusia przed przypadkowymi uderzeniami. Ochraniacz jest elementem z bawełnianej kolekcji, która dzięki wróżkom na pikniku, ma sielski, prawie magiczny charakter.

Ochraniacz ma kwiatowy wzór na białym tle i bardzo ładnie prezentuje się jako element całej kolekcji, ale równie ciekawie wygląda samodzielnie np. z białym prześcieradłem i śpiworkiem.


Ochraniacz do łóżeczka ma obie strony z tym samym wzorem. 

Ochraniacz uszyty jest z doskonałej jakości bawełny satynowej. 

Wymiary:
180x25 cm (+/- 3 cm)

 

Materiał:
100 % bawełna

Polska młoda marka Monamoon oferuje swoim odbiorcom naprawdę wyjątkową pościel dla dzieci wykonaną z najlepszej jakości materiałów naturalnych. Niepowtarzalne, autorskie projekty pościeli zadowolą wszystkich poszukujących niebanalnych dodatków do pokoju dziecięcego.