Monamoon Pościel niemowlęca z wypełnieniem do łóżeczka Wróżki Magical Garden 100x135 cm
Monamoon Pościel niemowlęca z wypełnieniem do łóżeczka Wróżki Magical Garden 100x135 cm
Monamoon Pościel niemowlęca z wypełnieniem do łóżeczka Wróżki Magical Garden 100x135 cm
Cena:248.00PLN
Ilość szt. :
Barwna i niezwykła pościel niemowlęca z wypełnieniem Magical Garden marki Monamoon zapewni dzieciom, bajeczne i niezapomniane sny.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:

Pościel do łóżeczka we wróżki to wspaniała dwustronna pościel z wypełnieniem marki Monamoon pochodząca z kolekcji sygnowanej przez celebrytkę Annę Wendzikowską. Pościel ma piękny i niepowtarzalny wzór przedstawiający piknik wróżek. Pastelowa kolorystyka i bajkowa tematyka obrazka wprawią dzieci w stan rozmarzenia. Idealna dla małych dziewczynek.

Pościel jest niezwykle barwna. Jest dwustronna. Druga strona pościeli wykonana jest z miętowej dzianiny bawełnianej. Poduszka ozdobiona jest obrazkiem z uroczą wróżką siedzącą na gałązce. 

Pościel jest wykonana z olbrzymią starannością. Zapinana jest na kryty zamek, nie przeszkadzający dziecku podczas snu. Jest lekka, miękka i przyjemna.Koplet pościeli Magical Garden obejmuje:

Kołderkę z wypełnieniem o wymiarze 100x135 cm 

Poduszkę o wymiarze 40x60 cm 


Producent zastrzega sobie możliwość odchylenia od wymiarów w granicach (+/- 3 cm)

 

Materiał:

Pościel jest całkowicie ekologiczna, wykonana z 100% bawełny( bawełny satynowej ze strony obrazka i dzianiny bawełnianej od strony miętowej)


Pomysłodawcą i producentem pościeli Magical Garden jest marka Monamoon, która tworzy wyjątkową pościel i akcesoria dla dzieci. Jej produkty cechują ekologiczne materiały, ciekawe wzory i moc kolorów. Wspaniała, wygodna pościel dla dzieci.