Mr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka AutoMr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka AutoMr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka AutoMr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka Auto
Mr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka Auto
Mr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka Auto
Mr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka Auto
Mr Puffini Poduszka ozdobna - Przytulanka Auto
Cena:58,00PLN
Poduszka ozdobna Auto marki Mr Puffini to wspaniała, miła w dotyku poduszka przytulanka dla chłopców z dwustronną grafiką przedstawiającą czerwonego Garbusa.
Udostępnij:
Poduszka ozdobna Auto marki Mr Puffini to nie tylko ciekawa podusia do pokoju chłopca, ale również wyjątkowa, dwustronna przytulanka dla chłopca, która może towarzyszyć dziecku w ważnych chwilach czy podczas snu. Doskonale sprawdzi się także podczas zabawy, w roli tradycyjnego auta.

Poduszka ma dwie różne strony - jedna przedstawia czerwone auto o kształcie Garbusa na niebieskim tle, druga - niebieskie auto z radosnymi pasażerami na czewronym tle. 

Poduszka wykonana jest w stylu skandynawskim, jest miękka i oryginalna.


Wymiary:
38x16 cm

Materiał:
100 % bawełna
Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX gwarantujący bezpieczeństwo dzieci. Mr Puffini to marka, która tworzy zabawki dla dzieci i oryginalne pufy dla dzieci w stylu skandynawskim. Produkty marki mają oryginalne grafiki i cieszą się coraz większą popularnością wsród dzieci i rodziców.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: