Mr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka LaleczkaMr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka Laleczka
Mr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka Laleczka
Mr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka Laleczka
Cena:58,00PLN
Poduszka ozdobna Przytulanka Laleczka marki Mr Puffini do złudzenia pzypomina miękką rosyjską Matrioszkę.
Udostępnij:
Poduszka Laleczka marki Mr Puffini to przytulanka dla dziewczynek o niespotykanym kształcie. Podusia wygląda niczym dwukolorowa Matrioszka, co powoduje, że jest ona jeszcze bardziej dekoracyjna. Nowoczesna stylistyka pozwala na udekorowanie poduszką wnętrza pokoju o skandywawskim stylu.

Poduszka oprócz dekoracyjnego zastosowania może brać udział w zabawach, a także może się stać ulubioną przytulanką dziewczynki.

Poduszka jest dwustronna. Na jednej stronie Laleczka ma kolor czarny na białym tle, na drugiej tło te same, a laleczka ma kolor jasnoszary z ciemniejszymi elementami. 


Poduszka wykonana w stylu skandynawskim, komponuje się z innymi przytulankami marki Mr Puffini. 

Wymiary:
24x16 cm

Materiał:
100 % bawełna
wypełnienie: hypoalergiczne włókno poliestrowe

Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX gwarantujący bezpieczeństwo dzieci. Mr Puffini to młoda marka, która specjalizuje się w mniej typowych rozwiązaniach do pokoju dziecięcego. W jej fercie znajdują się wyjątkowe zabawki dla dzieci oraz ciekawe, designeskie pufy dla dzieci. Miękkie poduszki przytulanki w kształcie zwierzątek czy innych ulubionych dziecięcych postaci urozmaicą każdy pokój dziecięcy i stana się ulubioną zabwką Twojego dziecka.