Mr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka UfoludekMr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka Ufoludek
Mr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka Ufoludek
Mr Puffini Poduszka ozdobna Przytulanka Ufoludek
Cena:58,00PLN
Poduszka ozdobna Przytulanka Ufoludek marki Mr Puffini to stworek, który może stać się największym przyjacielem Twojego dziecka.
Udostępnij:
Przytulanka Ufoludek marki Mr Puffini to przytulanka w kształcie miekkiej poduszki ozdobnej, będącej jednoczesnie zabawką, którą chłopcy będą chętnie bawić się przy kazdej okazji. Przytulanka Ufoludek może stać na półce wśród zabawek, ale także w dzień zdobić łóżko jako mała poduszka, a wieczorem towarzyszyc do snu jako przytulanka.

Zabawka wykonana w stylu skandynawskim.


Przytulanka jest dwustronna. Jedna strona prezentuje Ufoludka w kolorze zielonym na białym tle, a druga w czarnym na zielonym tle. Dzięki temu dobrez wyglada w każdym pokoju. 


Wymiary:
26x18 cm

Materiał:
100 % bawełna
wypełnienie: hypoalergiczne włókno poliestrowe

Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX gwarantujący bezpieczeństwo dzieci. Mr Puffini to marka, która stawia na oryginalny design i bezpieczne materiały w pokoju dziecięcym, stąd miękkie zabawki dla dzieci i ciekawe pufy o prostym, skandynawskim wzornictwie. Wszystkie produkty marki są poduszki i przytulanki  się w mniej typowych rozwiązaniach do pokoju dziecięcego. W jej fercie znajdują się wyjątkowe zabawki dla dzieci oraz ciekawe, designeskie pufy dla dzieci. Miękkie poduszki przytulanki w kształcie zwierzątek czy innych ulubionych dziecięcych postaci urozmaicą każdy pokój dziecięcy i stana się ulubioną zabwką Twojego dziecka.