Mr Puffini Poduszka ozdobna Zając Puff
Mr Puffini Poduszka ozdobna Zając Puff
Mr Puffini Poduszka ozdobna Zając Puff
Cena promocyjna: 58.00PLN 48.00PLN
Poduszka dekoracyjna Zając Puff marki Mr Puffini to urocza przytulanka w kształcie króliczka, który świetnie nadaje się na najlepszego przyjaciela małego chłopca.
Udostępnij:
Poduszka Zając Puff marki Mr Puffini to  śliczna przytulanka króliczek, który ubrany jest w piękne czerwone spodenki (na jednej stronie) i jest cały szay na drugiej stronie, która prezentuje  tył zajączka. Przytulanka ma bardzo poręczny kształt, który powoduje, że świetnie nada się na towarzysza do utulania do snu. 

Przytulanka jest jednocześnie ozdobną poduszką, która będzie ładnie wyglądała na łózku dziecka, zwłaszcza w towarzystwie pozostałych zwierzaków marki Mr Puffini. 

Poduszka wykonana w stylu skandynawskim.


Wymiary:
34x15 cm

Materiał:
100 % bawełna
wypełnienie: hypoalergiczne włókno poliestrowe

Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX gwarantujący bezpieczeństwo dzieci. 


Mr Puffini tworzy cudowne, miękkie zabawki dla dzieci, które zachwycaja nowoczesnym designem oraz wyjatkowe fpufy dla dzieci z oryginalnymi nadrukami. Zarówno zabawki dla dzieci jak i pufy tej marki mają bardzo praktyczne zastosowanie, ponieważ oprócz tardycyjnej podstawowej funkcju służą dzieciom do kilku celów naraz. Mogą być jednocześnie poduszką i zabawką lub też pufą, służącą jako zabawka. Te fantastyczne produkty zjednały sobie już wiele młodych serc.