Mr Puffini Puf KomodaMr Puffini Puf KomodaMr Puffini Puf KomodaMr Puffini Puf Komoda
Mr Puffini Puf Komoda
Mr Puffini Puf Komoda
Mr Puffini Puf Komoda
Mr Puffini Puf Komoda
Cena:198,00PLN
Puf Komoda marki Mr Puffini to niezwykła pufa i niezwykła komoda w jednym.
Udostępnij:
Puf Komoda młodej marki Mr Puffini to pufa dla dzieci w skandynawskim stylu, o oszczędnej formie, który ma stanowić przede wszystkim element świetnej zabawy dla dzieciaków. Puf Komoda będzie doskonałym meblem do każdego pokoju dziecięcego i z pewnością będzie brał czynny udział w wielu dziecięcych zabawach.

Puf Komoda ma kształt prostokąta, a czarny nadruk na pufie przedstawia komodę, która będzie ciekawym elementem pokoju dzieciecego. Dzięki tej ciekawej formie, puf na codzień będzie służył dziecku i do fantastycznej zabawy, i do relaksu.

Puf pasuje do pokoju dziewczynki i do pokoju chłopca.

Puf Komoda doskonale prezentuje się także w większej grupie np. w towarzystwie pozostałych puf z kolekcji biało-czarnej: pralka, kuchenka, tv.

Puf wykonany jest z białej gabardyny z bardzo odpornym, czarnym nadrukiem. Puf wykończony czerwoną lamówką, która jest bardzo ładnym , kolorowym akcentem pufy. 

Tapicerka pufy jest ściągana i nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40°C.

Wymiary:
30x30x40 cm

Materiał:
Tapicerka - gabardyna
Wypełnienie: do wyboru: miękka gąbka lub kulki styropianowe

Mr Puffini to nowa marka na naszym rynku tworząca niezwykłe pufy dla dzieci oraz miękkie zabawki dla dzieci z designerskimi nadrukami o bardzo ciekawych wzorach. Pufy dla dzieci Mr Puffini są niezwykłe i świetnie wpasowują się w każdy nowoczesny pokój w stylu skandynawskim.