Mr Puffini Puf KuchenkaMr Puffini Puf KuchenkaMr Puffini Puf Kuchenka
Mr Puffini Puf Kuchenka
Mr Puffini Puf Kuchenka
Mr Puffini Puf Kuchenka
Cena:238,00PLN
Niesamowity i niepowtarzalny Puf Kuchenka od Mr Puffini to oryginalny mebelek do pokoju dziecięcego.
Udostępnij:
Puf Kuchenka młodej marki Mr Puffini to mebelek, którego nie może zabraknąć w nowoczesnym pokoju dziecięcym, zwłaszcza urządzonym w stylu skandynawskim.

Puf Kuchenka ma formę prosokąta i dzięki czarnemu nadrukowi przypomina kuchenkę, która jest po prostu niezbędna w pokoju dziewczynki. Dzięki tej ciekawej formie, puf na codzień będzie pełnił dwie role na zmianę. Będzie służył dziecku do fantastycznej zabawy w dom, a kiedy przyjdze czas na odpoczynek lub ugoszczenie kolegów i koleżanki, puf posłuży jako wygodne siedzisko.

Oszczędny, nowoczesny design pufy oraz jej funkcjonalna i niezmiernie ciekawa forma sprawiają, że puf kuchenka to obiekt pożądania wielu dzieci i wielu rodziców. Puf z pewnością będzie prawdziwą dekoracją pokoju. Każdy pokój dla dziewczynki musi mieć taką pufę. :)

Puf Kuchenka doskonale prezentuje się także w większej grupie np. w towarzystwie pozostałych puf z kolekcji biało-czarnej: komoda, pralka, tv.

Puf wykonany jest z białej gabardyny z bardzo odpornym, czarnym nadrukiem. Puf wykończony czewroną lamówką, która jest bardzo ładnym , kolorowym akcentem. 

Tapicerka pufy jest ściągana i nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40°C.

Wymiary:
30x30x40 cm

Materiał:
Tapicerka - gabardyna
Wypełnienie: do wyboru: miękka gąbka lub kulki styropianowe

Mr Puffini to nowa marka na naszym rynku tworząca niezwykłe pufy dla dzieci oraz miękkie zabawki dla dzieci z designerskimi nadrukami o bardzo ciekawych wzorach. Pufy dla dzieci Mr Puffini są niezwykłe i świetnie wpasowują się w każdy nowoczesny pokój w stylu skandynawskim.