Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Cena promocyjna: 198.00PLN 168.00PLN
Puf Pralka od Mr Puffini to niepowtarzalna pufa stworzona z myślą o dobrej zabawie.
Udostępnij:
Puf Pralka młodej marki Mr Puffini to pufa dla dzieci w skandynawskim stylu zaprojektowana z myślą nie tylko o relaksie dziecka, ale przede wszystkim o dobrej zabawie. Puf będzie brał czynny udział w codziennej zabawie w dom, dostarczając dzieciom mnóstwo radości i jednocześnie ucząc dzieci udziału w obwiązkach domowych.

Puf Pralka ma kształt prostokąta, a czarny nadruk na pufie przedstawia pralkę, która będzie ciekawym elementem pokoju dziewczynki. Dzięki tej ciekawej formie, puf na codzień będzie służył dziecku i do fantastycznej zabawy w dom, i do odpoczynku, gdy przydzie czas na relaks.

Oszczędny, nowoczesny design pufy oraz jej funkcjonalna i niezmiernie ciekawa forma sprawiają, że Puf Pralka z pewnością będzie super gadżetem w pokoju dziecka. Sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczymki jak i w pokoju chłopca.

Puf Pralka doskonale prezentuje się także w większej grupie np. w towarzystwie pozostałych puf z kolekcji biało-czarnej: komoda, kuchenka, tv.

Puf wykonany jest z białej gabardyny z bardzo odpornym, czarnym nadrukiem. Puf wykończony czerwoną lamówką, która jest bardzo ładnym , kolorowym akcentem pufy. 

Tapicerka pufy jest ściągana i nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40°C.

Wymiary:
30x30x40 cm

Materiał:
Tapicerka - gabardyna
Wypełnienie: do wyboru: miękka gąbka lub kulki styropianowe

Mr Puffini to nowa marka na naszym rynku tworząca niezwykłe pufy dla dzieci oraz miękkie zabawki dla dzieci z designerskimi nadrukami o bardzo ciekawych wzorach. Pufy dla dzieci Mr Puffini są niezwykłe i świetnie wpasowują się w każdy nowoczesny pokój w stylu skandynawskim.