Mr Puffini Puf PralkaMr Puffini Puf PralkaMr Puffini Puf PralkaMr Puffini Puf PralkaMr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Mr Puffini Puf Pralka
Cena:198,00PLN
Puf Pralka od Mr Puffini to niepowtarzalna pufa stworzona z myślą o dobrej zabawie.
Udostępnij:
Puf Pralka młodej marki Mr Puffini to pufa dla dzieci w skandynawskim stylu zaprojektowana z myślą nie tylko o relaksie dziecka, ale przede wszystkim o dobrej zabawie. Puf będzie brał czynny udział w codziennej zabawie w dom, dostarczając dzieciom mnóstwo radości i jednocześnie ucząc dzieci udziału w obwiązkach domowych.

Puf Pralka ma kształt prostokąta, a czarny nadruk na pufie przedstawia pralkę, która będzie ciekawym elementem pokoju dziewczynki. Dzięki tej ciekawej formie, puf na codzień będzie służył dziecku i do fantastycznej zabawy w dom, i do odpoczynku, gdy przydzie czas na relaks.

Oszczędny, nowoczesny design pufy oraz jej funkcjonalna i niezmiernie ciekawa forma sprawiają, że Puf Pralka z pewnością będzie super gadżetem w pokoju dziecka. Sprawdzi się zarówno w pokoju dziewczymki jak i w pokoju chłopca.

Puf Pralka doskonale prezentuje się także w większej grupie np. w towarzystwie pozostałych puf z kolekcji biało-czarnej: komoda, kuchenka, tv.

Puf wykonany jest z białej gabardyny z bardzo odpornym, czarnym nadrukiem. Puf wykończony czerwoną lamówką, która jest bardzo ładnym , kolorowym akcentem pufy. 

Tapicerka pufy jest ściągana i nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40°C.

Wymiary:
30x30x40 cm

Materiał:
Tapicerka - gabardyna
Wypełnienie: do wyboru: miękka gąbka lub kulki styropianowe

Mr Puffini to nowa marka na naszym rynku tworząca niezwykłe pufy dla dzieci oraz miękkie zabawki dla dzieci z designerskimi nadrukami o bardzo ciekawych wzorach. Pufy dla dzieci Mr Puffini są niezwykłe i świetnie wpasowują się w każdy nowoczesny pokój w stylu skandynawskim.