Mr Puffini Puf TV
Mr Puffini Puf TV
Mr Puffini Puf TV
Mr Puffini Puf TV
Cena promocyjna: 198.00PLN 178.00PLN
Puf TV to uzupełnienie czarno-białej kolekcji puf marki Mr Puffini.
Udostępnij:
Puf TV marki Mr Puffini to pufa w skandynawskim stylu. Wielu domach telewizor to niezbędny element wyposażenia każdegoo pokoju. Jeśli dziecko marzy o tym, by również mieć śwój własny telewizor, proszę bardzo! Puf o oszczędnej formie będzie jego najfajniejszym i najbardziej  praktycznym telewizorem i będzie stanowić przede wszystkim element świetnej zabawy. Puf TV będzie telewizorem odpowednim do każdego pokoju dziecięcego.

Puf Tv ma kształt prostokąta, a czarny nadruk na pufie przedstawia telewizor. Dzięki tej ciekawej formie, puf na codzień będzie służył dziecku i do fantastycznej zabawy, i do relaksu.

Puf pasuje do pokoju dziewczymki i do pokoju chłopca.

Puf telewizor doskonale prezentuje się także w towarzystwie pozostałych puf z kolekcji biało-czarnej: pralka, kuchenka, komoda.

Puf wykonany jest z białej gabardyny z bardzo odpornym, czarnym nadrukiem. Puf wykończony jest czerwoną lamówką, która jest bardzo ładnym , kolorowym akcentem pufy. 

Tapicerka pufy jest ściągana i nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40°C.

Wymiary:
30x30x40 cm

Materiał:
Tapicerka - gabardyna
Wypełnienie: do wyboru: miękka gąbka lub kulki styropianowe

Mr Puffini to nowa marka na naszym rynku tworząca niezwykłe pufy dla dzieci oraz miękkie zabawki dla dzieci z designerskimi nadrukami o bardzo ciekawych wzorach. Pufy dla dzieci Mr Puffini są niezwykłe i świetnie wpasowują się w każdy nowoczesny pokój w stylu skandynawskim.