Mr Puffini Pufa Auto
Mr Puffini Pufa Auto
Mr Puffini Pufa Auto
Mr Puffini Pufa Auto
Mr Puffini Pufa Auto
Cena promocyjna: 198.00PLN 168.00PLN
Pufa Auto marki Mr Puffini jest fantastycznym mebelkiem dla chłopców i ich zmotoryzowanego świata.
Udostępnij:
Pufa Auto marki Mr Puffini powali na kolana każdego chłopca. Zdobi ją grafika auta jakby wtopiona w bryłę pufy. Każdy bok pufy to jednoczesnie bok auta. Auto ma kolor czerwony, tło białe (śmietankowe).

Pufa Auto jest projektem autorskim marki Mr Puffini i zjednała sobie już mnóstwo młodych serduszek. Prosty skandynawski styl pufy sprawia, że z pewnością odnajdzie się ona w wielu chłopięcych pokoikach.

Pufa ma kształt prostokąta i wykończona jest czerwoną lamówką. Będzie świetnym elementem wystroju pokoju i super zabawką. 

Pufa uszyta z przyjemnej w dotyku białej gabardyny z czarnym nadrukiem, bezpiecznym dla dzieci. Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX będący gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci. 

Tapicerka nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40°C.


Wymiary:
30x30x40 cm

Materiał:
Tapicerka - gabardyna
Wypełnienie: kulki styropianowe

Mr Puffini to młoda rodzima marka specjalizująca się w szyciu ciekawych designerskich puf dla dzieci oraz miękkich zabawek z pięknymi, oryginalnymi nadrukami. Zabawki dla dzieci oraz pufy marki mają nowoczesną, skandynawska stylistykę i z pewnością trafią do wielu pokoików dziecięcych na całym świecie.