Już od:
148,00PLN 138,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Śliczna pościel niemowlęca Cyrk marki Muzpony z modnym wzorem w trójkąciki połączonym z bielą nadaje się doskonale do łóżeczka chłopca.
Dostawa
1-3 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Pościel niemowlęca Cyrk marki Muzpony to zestaw składający się z pościeli w nowoczesny wzór o chłopięcym charakterze. Pościel jest bardzo ciekawą kompozycją tkaniny w trójkąciki w turkusowo-beżowej kolorystyce z białymi elementami z wyhaftowanymi elementami nawiązującymi do świata cyrków. Świetnie się ze sobą komponują. Do pościeli można także dobrac inne elementy wystroju z tym samym motywem dekoracyjnym, które pojawiły się kolekcji Muzpony.

Pościel jest częścią sporej kolekcji, w której znajdą się różne elementy pościelowe oraz mnóstwo dodatków i zabwek, dzięki którym pokoik malucha będzie kompleksowo wyposażony.

Pościel wykonano z bawełny o doskonałych właściwościach, co gwarantuje spokojny sen maluchowi. Pościel zachowuje kształt i kolory nawet po wielu praniach. 


Pościel można zamówić w kilku różnych wariantach:

  • pościel 2- elementowa - poszewka na poduszkę i kołderkę 135x100
  • pościel 3 -elementowa - poszewka na poduszkę i kołderkę 135x100 + ochraniacz
  • pościel do kołyski lub wózka - poszewka na poduszkę i kołderkę


 Wymiary: 

pościel do łóżeczka:
poszewka na kołdrę do łóżeczka - 135x100 cm
poszewka na poduszkę do łóżeczka - 60x40 cm
ochraniacz na szczebelki - 170x40 cm

pościel do kołyski lub wózka:
poszewka na kołderkę - 65x78 cm
poszewka na poduszkę do kołyski lub wózka - 30x40 cmPościel niemowlęca Cyrk marki Muzpony to oryginalne wzornictwo w modnym stylu.