Nobobobo Skrzynia na zabawki KaktusNobobobo Skrzynia na zabawki KaktusNobobobo Skrzynia na zabawki Kaktus
Nobobobo Skrzynia na zabawki Kaktus
Nobobobo Skrzynia na zabawki Kaktus
Nobobobo Skrzynia na zabawki Kaktus
Cena:398,00PLN
Stylowa i nowoczesna skrzynia na zabawki marki Nobobobo z wesołym nadrukiem to znakomite uzupełnienie wyposażenia pokoju dziecięcego.
Udostępnij:
Znakomitej jakości skrzynia na zabawki marki Nobobobo będzie fantastycznie prezentować się w pokoju dziecięcym dzięki nowoczesnemu i stylowemu wzornictwu. Skrzynia ozdobiona jest zabawnym nadrukiem z kaktusem, wykonana została ze sklejki brzozowej, która nadaje jej surowy i naturalny wygląd. Pojemnik pozwoli zorganizować przestrzeń i ułatwi utrzymywanie porządku w pokoju dziecięcym, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania.

Pojemnik został wyposażony w kauczukowe kółka, które umożliwiają dowolne przesuwanie bez zarysowywania podłogi. Skrzynia na zabawki marki Nobobobo pokryta jest półmatowym wodnym lakierem, nadruk kaktusa jest dodatkowo wzmocniony dwoma warstwami, chroniącymi go przed zarysowaniem. Całość jest produkowana w Polsce z najwyższej jakości, wyłącznie polskich materiałów. 

Skrzynia na zabawki pochodzi z tej samej kolekcji co skrzynia Ale Meksyk i Różo Kratka marki Nobobobo.

Wymiary:
długość 45,5 cm
wysokość 36 cm + 3,5 cm kółka
szerokość 36 cm

Materiał:
brzozowa sklejka drewniana 100%


Skrzynia do samodzielnego montażu,  dostarczana w bezpiecznych płaskich paczkach, z dołączonym zestawem złączy meblowych oraz instrukcją obsługi.