Nobobobo Skrzynia na zabawki RozgardiaszNobobobo Skrzynia na zabawki RozgardiaszNobobobo Skrzynia na zabawki Rozgardiasz
Nobobobo Skrzynia na zabawki Rozgardiasz
Nobobobo Skrzynia na zabawki Rozgardiasz
Nobobobo Skrzynia na zabawki Rozgardiasz
Cena:398,00PLN
Designerska skrzynia Rozgardiasz wbrew napisowi ułatwi i pomoże zachować porządek w pokojach dzieci i reszty domowników.
Udostępnij:
Skrzynia na zabawki Rozgardiasz marki Nobobobo  świetnie wpisuje się w nowe minimalistyczne trendy wnętrzarskie panujące w obecnym designie. Naturalna, surowa stylistyka oraz prosty napis sprawiają , że skrzynia świetnie trafi również w gusta młodzieży, zapewniając im stylowy i praktyczny dodatek do wyposażenia pokoju. Solidny pojemnik pozwoli utrzymać porządek w pokoju dziecięcym, zapewniając dodatkowe miejsce przechowywania dla zabawek oraz innych skarbów.

Skrzynia Nobobobo posiada kauczukowe kółka,  które nie rysują podłogi i  umożliwiają łatwe przemieszczanie pojemnika w zależności od potrzeb. Całość wykonano z materiałów wyskokiej jakości, które są ekologiczne i bezpieczne dla dzieci. ścianki pokryto bezbarwnym, półmatowym lakierem wodnym, który zabezpiecza powierzchnie przed zarysowaniem. 

Skrzynia na zabawki stworzy ciekawy komplet razem ze skrzynią Porządeczek z kolekcji marki Nobobobo.


Wymiary:
długość 45,5 cm
wysokość 36 cm + 3,5 cm kółka
szerokość 36 cm

Materiał:
brzozowa sklejka drewniana 100%


Skrzyna do samodzielnego zmontowania dostarczana w bezpiecznych płaskich paczkach z zestawem złączy meblowych oraz instrukcją obsługi.