Nobobobo Skrzynia na zabawki Sen PitagorasaNobobobo Skrzynia na zabawki Sen PitagorasaNobobobo Skrzynia na zabawki Sen Pitagorasa
Nobobobo Skrzynia na zabawki Sen Pitagorasa
Nobobobo Skrzynia na zabawki Sen Pitagorasa
Nobobobo Skrzynia na zabawki Sen Pitagorasa
Cena:398,00PLN
Sen Pitagorasa to przykład kolejnego znakomitego wzornictwo skrzyni na zabawki z bogatej kolekcji marki Nobobobo.
Udostępnij:
Piękna skrzynia na zabawki Sen Pitagorasa marki Nobobobo to świetny designerski dodatek, który ułatwi dobrą oragznizację oraz porządek w pokoju. Zankomite nowoczesne wzornictwo inspiowane modnymi obecnie terndami wnętrzarskimi oraz doskonała jakość wykonania są  atutami pojemnika.  Uniwersalna stylistyka srzyni pozwoli łatwo dopasować ją do różnych aranżacji wnętrz , świetnie sprawdzi się pokojach nastolatków.   

Skrzynię na zabawki uzupełniają ciche kauczukowe kółka nie zostawiające rys na podłodze. Pojemik jast pomalowany półmatowym, wodnym lakierem, który świetnie zabezpiecza nadruk na froncie przed zarysowaniem lub ścieraniem.
Przedstawiony pojemnik marki Nobobobo powstaje w Polsce z użyciem bezpiecznych dla dzieci, ekologicznych i nietoksycznych komponentów. Całość charakreyzuje wysoka jakość materiałów i wykonania.  

Wymiary:
długość 45,5 cm
wysokość 36 cm + 3,5 cm kółka
szerokość 36 cm

Materiał:
brzozowa sklejka drewniana 100%Skrzynie są do samodzielnego montażu, dostarczne są w płaskich paczkach, z zestawem złączy meblowych oraz instrukcją obsługi.