Nobobobo Skrzynia na zabawki TęczaNobobobo Skrzynia na zabawki TęczaNobobobo Skrzynia na zabawki TęczaNobobobo Skrzynia na zabawki Tęcza
Nobobobo Skrzynia na zabawki Tęcza
Nobobobo Skrzynia na zabawki Tęcza
Nobobobo Skrzynia na zabawki Tęcza
Nobobobo Skrzynia na zabawki Tęcza
Cena:398,00PLN
Piękna i subtelna skrzynia na zabawki Tęcza to praktyczny oraz dekoracyjny dodatek, który sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym.
Udostępnij:
Śliczna skrzynia na zabawki tęcza marki Nobobobo to przykład wzornictwa utrzymanego w prostej i uroczej dziecięcej stylistyce. Skrzynia dzięki naturalnym materiałom, delikatnej kolorystyce znakomicie uzupełni pokój dziecięcy urądzonym w popularnym obecnie i lubianym przez rodziców skandynawskim stylu. 

Zankomita jakość użytych materiałów, które są ekologiczne i nietoksyczne sprawia, że jest to produkt bezpieczny dla dzieci. Kauczukowe kółka skrzyni są ciche i nie niszczą podłogi, można ją więc swobodnie przesuwać. Całośćwykończono półmatowym, bezwonnym lakierem wodnym, który chroni powierzchnię. 


Wymiary:

długość 45,5 cm
wysokość 36 cm + 3,5 cm kółka
szerokość 36 cm

Materiał:
brzozowa sklejka drewniana 100%

Kolory:
różowy, zielony, niebieski, fioletowy, żółty, pomarańczowy

Skrzynie są do samodzielnego montażu, wysyłane w bezpiecznych płaskich paczkach z dołączonym zestawem złączy meblowych oraz instrukcją obsługi.