Nobobobo Skrzynia na zabawki Tygrys
Nobobobo Skrzynia na zabawki Tygrys
Nobobobo Skrzynia na zabawki Tygrys
Nobobobo Skrzynia na zabawki Tygrys
Skrzynia na zabawki to praktyczny i niezbędzny dodatek w pokoju dzięcięcym, szczególnie w tak ślicznym wydaniu z sympatycznym tygrysem na froncie.
Udostępnij:
Skrzynia na zabawki Tygrys marki Nobobobo zachwyca pięknym dziecięcym wzornictwem i znakomitą jakością wykonania. Solidna szkrzynia wykonana z mocnej naturanej sklejki, pomoże zapanować nad chaosem w dziecięcych zabawkach , porządkując przestrzeń. Sympatyczny Tygrys zanjdujący się na froncie, spodoba się dzieciom i sprawi, że skrzynka będzie uroczą ozdobą pokoju dziecięcego. 

Kayczukowe kółka, które dołączono do skrzyni pozwalją na swobodne przemieszczanie bez zarysowań podłogi i hałasu. Powierzchnia pojemnika pokryta jest bezwonnym i bezbarwnym lakierem wodnym, który zabezpiecza powierzchnie, szczególnie front z nadrukiem przed ścieraniem czy rysami. Produkt powstaje w Polsce z bezpiecznych dla dzieci ekologicznych materiałów. 

Skrzynia na zabawki tworzy zestaw ze skrzynią Lew i Miś z kolekcji marki Nobobobo.


Wymiary:
długość 45,5 cm
wysokość 36 cm + 3,5 cm kółka
szerokość 36 cm

Materiał:
brzozowa sklejka drewniana 100%

Kolory:
czarny, biały, szary, niebieski

Skrzynie są do samodzielnego montażu, wysyłane w bezpiecznych płaskich paczkach z dołączonym zestawem złączy meblowych oraz instrukcją obsługi.