Pacynki i teatrzyki

Pacynki i teatrzyki

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo teatrzyki wiszące, których konstrukcja oparta na drążku może być w łatwy sposób zamontowana w drzwiach dziecięcego pokoju. Teatrzyk kukiełkowy to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym. Pacynkami na palce lub na rękę mogą bawić się zarówno dorośli z dziećmi, jak i same dzieci. Zabawa w teatr daje ogromne możliwości wyobrażania sobie rzeczy niemożliwych, a także odgrywania scenek z życia. To zabawa, która nie ma granic. W sklepie Kiddyfave.com dostępne są teatrzyki w różnych wersjach kolorystycznych, elementy scenografii oraz zestawy lub pojedyncze pacynki na palce, pacynki, na rękę oraz pacynki – kukiełki, które odnoszą się do klasycznych bajek, takich jak: „Jaś i Małgosia” czy „Czerwony Kapturek”. Ogromną zaletą teatrzyku dla dzieci jest to, że pozwala on na odgrywanie scen na podstawie scenariusza, tworzenie nowych scenariuszy oraz wychodzenie poza scenariusz i dowolną interpretację bajek.
 

Teatrzyk dla dzieci – zabawka, która nie zna granic

Zabawa w teatr nie ma ograniczeń wiekowych. Teatrzyk kukiełkowy potrafi być interesującą aktywnością już dla małych, kilkumiesięcznych dzieci. W przypadku tak małych dzieci, których wzrok się dopiero kształtuje, należy zwrócić uwagę na dobór kukiełek – dla dzieci pierwszego roku życia lepsze będą większe kształty w kontrastowych kolorach – białym, czerwonym lub czarnym. Dla dzieci w wieku przedszkolnym, ciekawsze będą większe kukiełki, przestawiające ludzi – babcię, dziadka, dzieci. Bawiąc się takimi kukiełkami, można odgrywać sceny z bajek oraz z codziennego życia. W zabawie z dzieckiem najważniejszy jest żywy kontakt, rozmowa, interakcja. Podczas zabawy dziecko i osoba dorosła mają stworzone bezpieczne warunki do dzielenia się emocjami, lękami oraz wątpliwościach. Do doskonała okazja do poruszenia trudnych tematów, na które zwykle nie ma odpowiedniego miejsca i czasu.

Pacynki dla dzieci do teatrzyku kukiełkowego

Pacynki na rękę i teatrzyki to wspaniałe zabawki. Odgrywanie ról to jedna z tych zabaw, które niesamowicie rozwijają wyobraźnię, a przy okazji uczą dzieci, jak zachowywać się w różnych życiowych sytuacjach. Teatrzyki dla dzieci pozwolą opanować lęk przed wieloma miejscami, sytuacjami czy nawet konkretnymi postaciami. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno piękne teatrzyki, jak i pacynki i kukiełki do tych teatrzyków. Pacynki na rękę, pacynki na palce, pacynki-kukiełki - piękne, kolorowe i wykonane z najlepszych, bezpiecznych dla dzieci materiałów. Oferowane przez nas pacynki są miękkie i miłe w dotyku, dlatego z pewnością zdobędą serce każdego dziecka. Zobacz koniecznie wszystkie pacynki i teatrzyki dostępne w naszym sklepie i wybierz najpiękniejszy zestaw, który zamieni przestrzeń Waszego mieszkania w cudowną krainę bajek, w której nie ma rzeczy niemożliwych!
Filtry
Płeć
15PLN 780PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament