Płatności


Nasi Klienci mogą wybrać spośród następujących form płatności:

1. Tradycyjny przelew bankowy

2. Płatność za pośrednictwem serwisu DotPay, który realizuje przelewy online z większości polskich banków, przy czym jest to sprawdzony i bezpieczny sposób dokonywania płatności internetowych.

3. Płatność kartą płatniczą - Visa, Visa Elektron, Maestro, MasterCard, MasterPass, Diners Club International, JCB - realizowane przez DotPay

4. Za pobraniem – płatność gotówkowa - następuje u kuriera, przy odbiorze towaru i jest dodatkowo płatna. Przesyłki pobraniowe realizujemy do kwoty 500 zł.

4. Płatność w ratach – poprzez system ratalny Eraty Santander Consumer Bank oraz System ratalny DotPay.

 

Bez względu na formę dostawy wybraną przez Klienta (przelew czy dostawa za pobraniem), zamówienia na towary „Na Zamówienie” przekazujemy do realizacji po uiszczeniu wpłaty zadatku  w wysokości 50 % ceny Produktu. Zapłata pozostałej należności (plus koszty transportu) przez Klienta nastąpi  przed realizacją wysyłki Towaru.

Wpłata zadatku w wysokości 50% ceny produktu dotyczy następujących grup produktów:
a) meble niestandardowe, czyli wyprodukowane w oparciu o zmienione, na życzenie Klienta, wymiary, kolory, czy kształty,
b) meble produkowane „Na Zamówienie”, czyli meble z oferty standardowej producenta, gdzie produkcja wybranych przez klienta mebli rusza dopiero po dokonaniu przez niego wyboru konkretnych modeli i kolorów z oferty  producenta
c) Towary mało popularne lub oznaczone hasłem "Na Zamówienie"Płatności za zamówiony towar prosimy dokonywać na nr konta bankowego:

Fave Trading Iwona Przybyła
ul. Kręta 36
63-800 Gostyń

Bank Pekao S.A. 43 1950 0001 2006 8316 2568 0002

W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia. Widnieje on na potwierdzeniu dokonania zamówienia, które dotrze do Państwa drogą mailową.


Zamówienia na Towary zamawiane na specjalne życzenie Klienta spoza granic kraju realizowane są po przedpłacie w wysokości 100 % ceny produktu (plus koszty przesyłki).

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Email: biuro@kiddyfave.pl,

Tel. 783 895 038


Zespół KiddyFave.pl