Pluszaki

Pluszaki

Chyba nie ma na świecie dzieci, którym pluszaki byłyby obojętne. Kochają je wszystkie dzieci i w zależności od wieku dziecka, posiadają ich raz więcej, raz mniej. Ponieważ maskotki dla dzieci to uniwersalne zabawki, bardzo często wybierane są one na prezent dla dzieci, zwłaszcza kiedy wybieramy się w gości do znajomych czy rodziny z dziećmi. Kategorią pluszaków, które lubimy najbardziej są te ogromne pluszaki, które mogą stanowić super dekorację pokoju dziecięcego i będą narawdę niezwykłym prezentem dla dziecka, ale to nie one będą ulubioną zabawką pluszową Twojego dziecka. Okazuje się, że najlepsze zabawki pluszowe wcale nie są duże. To te pluszaki, które dzieci otrzymują w okresie niemowlęcym lub przedszkolnym. Pluszaki dla dzieci otrzymane w tym czasie, stają się najfajniejszym towarzyszem zabaw i oczywiście nieodłącznym elementem każdego usypiania. I tak każdego dnia. Po jakimś czasie takiego spania z pluszakiem okazuje się, że te zwykłe pluszaki dla niemowląt, których w każdym domu malucha jest pełno, stają się dla dzieci najważniejszą zabawką, bez której nie ruszą się ani na wakacje, ani nawet na spacer po pobliskim parku. Każdy rodzic mógłby napisać książkę z historiami o ulubionych maskotkach swojego dziecka, po które trzeba było wracać w środku nocy, nadrabiać dziesiątki kilometrów po zapomnianego misia czy innego pluszaka, który został u babci, czy w ośrodku wakacyjnym. Zobacz wszystkie pluszaki dostępne w naszym sklepie!

Pluszaki dla niemowląt


Pluszaki dla niemowląt są zupełnie odrębną kategorią maskotek. Ponieważ niemowlęta są bardzo delikatne i wrażliwe, producenci przykładają wiele uwagi do tego, aby były one dostosowane wymiarami do maleńkich niemowlęcych ciałek. Pluszaki dla maluchów są tez leciutkie, tak aby dziecko było w stanie chwycić je małymi rączkami i przytulić. Są one wykonane z bezpiecznych, często calkowicie naturalnych materiałów. Lubianą kategorią pluszaków dla niemowląt są kocyki przytulanki, które ułatwiają dziecku usypianie i często towarzyszą im także w etapie przedszkolnym. Zobacz wszystkie pluszaki dla niemowląt dostępne w naszym sklepie!

Childhome
998.00PLN 898.00PLN
Spiegelburg Zabawka do ciągnięcia GoldendoodleSpiegelburg Zabawka do ciągnięcia Goldendoodle NowośćPromocja Więcej informacji

Spiegelburg
138.00PLN 128.00PLN

Zazu Kids
138.00PLN 128.00PLN
Filtry
Płeć
58PLN 898PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament