Kolorowa półka ścienna Króliczek przyda się w każdym pokoju dziecięcym zdobiąc go i zapewniając miejsce na drobne skarby dziecka.
Dostawa
1-3 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Dekoracyjna półka ścienna Króliczek jest kolorową propozycją uzupełniającą umeblowanie pokoju maluszka. Półeczka przyda się do przechowywania drobiazgów dziecka i będzie jednocześnie ciekawym dodatkiem dekoracyjnym, ponieważ plecki półki zdobi wizerunek uroczego króliczka, natomiast na przedzie półki przechadza się zaprzyjaźniony ślimak. Półkę możemy umieścić na ścianie w pobliżu miejsca zabaw czy łóżka. 


Wymiary:

Długość samej półeczki: 50 cm
Głębokość samej półeczki: 15 cm
Długość całkowita: 51,5 cm
Wysokość całkowita: 47 cm
Głębokość całkowita: 18,5 cm

Materiał:
wysokiej jakości płyta MDF o grubości 16mm


Półka posiada instrukcję i zestaw montażowy: klej, konfirmaty (śruby do skręcenia), kołki do drewna, klucz imbus. Brak kołków służących do montażu do ściany. Należy samodzielnie dobrać właściwe kołki w zależności od rodzaju ściany, na której ma być zawieszona półka.

Ze względu na bezpieczeństwo transportu blat półki nie jest skręcony z plecami i elementem na przedzie. Po rozpakowaniu paczki należy samodzielnie zmontować te elementy, za pomocą załączonych śrub i kołków. 

 

UWAGA!

Nie należy wieszać półki bezpośrednio nad głową dziecka. Nie kłaść gorących rzeczy na półeczkę.

Max. obciążenie półki - do 4kg.

Przecierać suchą szmatką.