Polly Pattern Narzuta na łóżko Chmurki 120x210 cmPolly Pattern Narzuta na łóżko Chmurki 120x210 cmPolly Pattern Narzuta na łóżko Chmurki 120x210 cm
Polly Pattern Narzuta na łóżko Chmurki 120x210 cm
Polly Pattern Narzuta na łóżko Chmurki 120x210 cm
Polly Pattern Narzuta na łóżko Chmurki 120x210 cm
Cena:298,00PLN
Niezwykle urocza narzuta na łóżko z kolekcji Chmurki marki Polly Pattern zakryje łóżko i będzie fantastyczną ozdoba pokoju dziecięcego.
Udostępnij:

Fantastyczna narzuta Chmurki marki Polly Pattern to dodatek dekoracyjny, który charakteryzuje jakość oraz znkomity, nowoczesny dziecięcy design.

Dwustronna narzuta jest pikowana w poziome pasy i uszyta z materiału z delikatnym połyskiem, całość została wykończona ozdobną lamówką . Wzornictwo narzuty Chmurki jest utrzymane w uroczej  dziecięcej stylistyce świetnie wpisującej się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Zewnętrzną stronę narzuty zdobią kolorowe parasole i chmurki na szaro-niebieskim tle a wewnętrzna strona jest gładka - w kolorze koralowym.

Narzuta producenta Polly Pattern nie tylko okryje i ozdobi łóżko, ale także sprawdzi się jako alternatywa koca lub mata do zabaw na podłodze.

Narzuta Chmurki jest dostępna również w rozmiarze 80x100 cm w cenie 160 zł. Podczas zamawiania mniejszego rozmiaru prosimy wpisać informację w rubryce UWAGI, która znajduje się w koszyku. Na życzenie klienta jest możliwość uszycia narzuty w dowolnym rozmiarze, co podlega osobnej wycenie.


Wymiary:
120cm x 210cm

Materiał:
95% poliester, 5% lycra, włóknina

Kolor:
szaro-niebieski, koralowy, wielokolorowy

Narzuta nadaje się do prania w pralce.