Polly Pattern Roleta rzymska Auta - różne rozmiaryPolly Pattern Roleta rzymska Auta - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta rzymska Auta - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta rzymska Auta - różne rozmiary
Cena:389,00PLN
Dzięki marszczeniom oraz ciekawemu wzornictwu roleta rzymska Auta marki Polly Pattern przezentuje się elegancko i stylowo.
Udostępnij:
Roleta rzymska marki Polly Pattern to jedna z kilku propozycji na okno z kolekcji Auta. Wzór zdobiący roletę to kultowe polskie auta na niebieskim tle - ciekawy i nietuzinkowy motyw.

Roleta rzymska jest bardzo modnym i stylowym dodatkiem, wszyte poziomo fiszbiny sprawiają, że doskonale się układa. Roleta jest szyta z dwóch rodzajów materiału do wyboru: z przepuszczającego światło lub z tkaniny blackout, która pozwoli zachować ciemność w pomieszczeniu. Tkaniny posiadają delikatny połysk i łatwo o nie dbać, gdyż można je prać w pralce oraz prasować.

Roleta jest przyczepiona do mechanizmu za pomocą rzepu, montaż jest możliwy do ściany lub sufitu.

Rolety dostępne są w rozmiarach na indywidualne zamówienie z ograniczeniem do maksymalnej szerokości 140 cm i długości 300 cm.
 
Szczegółowy cennik rolet z przykładowymi rozmiarami oraz uwzględnieniem dwóch opcji materiału transparentnego lub podgumowanego przedstawiony jest ma drugim zdjęciu. 

Podana cena prezentowanej rolety dotyczy rozmiaru 90 x 130 cm wykonanej z tkaniny przepuszczającej światło.

Informację o wybranym rozmiarze oraz materiale z jakiego ma być wykonana roleta prosimy podać podczas  składania zamówienia w rybryce uwagi znajdującej się w koszyku.

Materiał:
transparentny:95% poliester, 5% lycra
typu blackout: 100% poliester

W kolekcji Auta marki Polly Pattern dostępne są również roleta wolno wisząca oraz w kasecie, a także zasłona, poduszka, narzuta, lampy, skrzynia na zabawki, tapicerowane zagłówki do łóżek.