Polly Pattern Roleta w kasecie Auta - różne rozmiaryPolly Pattern Roleta w kasecie Auta - różne rozmiaryPolly Pattern Roleta w kasecie Auta - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta w kasecie Auta - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta w kasecie Auta - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta w kasecie Auta - różne rozmiary
Cena:218,00PLN
Roleta z kolekcji Auta z prowadnicami z kolekcji marki Polly Pattern to świetny wybór dodatku na okno do pokoju dziecięcego.
Udostępnij:
Roleta okienna w  kasecie marki Polly Pattern ozdobiona została niezwykle stylowym wzorem z kolekcji Auta. Niebieski kolor został ożywiony motywem polskich kultowych aut w kolorze czerwonym, dzięki temu roleta prezentuje się naprawdę ciekawie.

Roleta znajduje się w kasecie z prowadnicami bocznymi, których kolor można wybrać spośród dziesięciu dostępnych wariantów, które są zamieszczone na zdjęciu w galerii. Istnieje również możliwość wyboru materiału przepuszcającego światło lub podgumowanego, nie przepuszczającego promieni słonecznych, ułatwi to dobranie rolety do indywidualnych potrzeb. 

Rolety można zamówić w wielu rozmiarach do wyboru z uwzglęnieniem maksymalnej szerokości 150 cm i długości 260 cm.

Dokładny cennik wraz z proponowanymi rozmiarami oraz dopasowanym materiałem przedstawiony jest na załączonym zdjęciu. 

Podana cena prezentowanej rolety dotyczy rozmiaru 70 x 105 cm, wykonanej z materiału przepuszczającego światło oraz z mechanizmem w kolorze białym.

Podczas  składania zamówienia informację o wybranym rozmiarze, kolorze kasety i prowadnic oraz materiale prosimy wpisać w rybryce uwagi znajdującej się w koszyku.

Kaseta jest montowana do listwy przyszybowej, przy pomocy wkrętów, nie ingerując w ramę okienną.

W kolekcji Auta marki Polly Pattern dostępne są również roleta rzymska oraz wolno wisząca, a także zasłona, poduszka, narzuta, lampy, skrzynia na zabawki, tapicerowane zagłówki do łóżek.