Polly Pattern Roleta w kasecie Kotki - różne rozmiaryPolly Pattern Roleta w kasecie Kotki - różne rozmiaryPolly Pattern Roleta w kasecie Kotki - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta w kasecie Kotki - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta w kasecie Kotki - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta w kasecie Kotki - różne rozmiary
Cena:218,00PLN
Zasłonę okna w pokoju dziecięcym zapewni doskonałej jakości roleta okienna marki Polly Pattern ozdobiona sympatycznymi kotkami i myszkami.
Udostępnij:
Roleta okienna w  kasecie Kotki marki Polly Pattern to propozycja na okno, która będzię wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego.

Na beżowym tle znajduje się ręcznie stworzony wzór z kotkami i myszkami, utrzymany w ślicznej dziecięcej stylistyce.
Roleta jest szyta z tkaniny transparentnej, przepuszczającej światło lub z podgumowanej typu blackout, która zaciemnia pomieszczenie.

Do wyboru klienta marka Polly Pattern stworzyła również paletę kolorystyczną kaset z prowadnicami bocznymi przedstawioną na powyższym zdjęciu.

Rolety można zamówić w różnych rozmiarach do wyboru z uwzględnieniem maksymalnej szerokości 150 cm i długości 260 cm. Dokładny cennik wraz z sugerowanymi rozmiarami oraz dopasowanym materiałem przedstawiony jest na załączonym zdjęciu. 

Podana cena prezentowanej rolety dotyczy rozmiaru 70 x 105 cm, wykonanej z materiału przepuszczającego światło oraz z mechanizmem w kolorze białym.

Podczas  składania zamówienia informację o wybranym rozmiarze, kolorze kasety i prowadnic oraz materiale prosimy wpisać w rubryce UWAGI znajdującej się w koszyku.

Kaseta jest montowana do listwy przyszybowej, przy pomocy wkrętów, nie ingerując w ramę okienną.

W kolekcji Kotki marki Polly Pattern dostępne są również roleta rzymska oraz wolno wisząca, a także zasłona, poduszka, narzuta, lampy, skrzynia na zabawki, tapicerowane zagłówki do łóżek.