Polly Pattern Roleta wolno wisząca Auta - różne rozmiaryPolly Pattern Roleta wolno wisząca Auta - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta wolno wisząca Auta - różne rozmiary
Polly Pattern Roleta wolno wisząca Auta - różne rozmiary
Cena:164,00PLN
Znakomita i stylowa roleta okienna marki Polly Pattern z kultowymi polskimi samochodami to idealny dodatek zasłaniający okno w pokoju dziecięcym.
Udostępnij:
Roleta okienna marki Polly Pattern pochodzi ze stylowej kolekcji Auta, ozdobionej motywem oldschoolowych polskich aut.

Znakomitej jakości roleta jest dostępna w dwóch rodzajach materiału do wyboru: transparentnym przepuszczjącym światło lub podgumowanym zatrzymującym promienie słoneczne.

Łańcuszek oraz mechanizm rolety występują tylko w białym kolorze, samą roletę możemy zamontować dowolnie na ścianie lub sufiie.

Rolety dostępne są w rozmiarach na indywidualne zamówienie z ograniczeniem do maksymalnej szerokości 150 cm i długości 260 cm.
 
Szczegółowy cennik wraz z przykładowymi rozmiarami oraz uwzględnieniem dwóch opcji materiału transparentnego lub podgumowanego przedstawiony jest ma drugim zdjęciu. 

Podana cena prezentowanej rolety dotyczy rozmiaru 70 x 90 cm, wykonanej z materiału transparentnego.

Informację o wybranym rozmiarze oraz materiale z jakiego ma być wykonana roleta prosimy podać podczas  składania zamówienia w rybryce uwagi znajdującej się w koszyku.

W kolekcji Auta dostępne są również roleta rzymska oraz w kasecie, a także zasłona, poduszka, narzuta, lampy, skrzynia na zabawki, tapicerowane zagłówki do łóżek.