Polly Pattern Roleta wolno wisząca Kotki - różne rozmiary
Cena:178,00PLN
Efektowna roleta okienna z uroczymi Kotkami pomoże stworzyć przytulną i ciekawą aranżację pokoju dziecięcego.
Udostępnij:
Roleta wolno wisząca z autorskiej kolekcji Kotki marki Polly Pattern wspaniale ozdobi okno w pokoju dziecięcym. Uroczy i sympatyczny wzór z kotkami i myszkami, kolorystyka w przyjemnej tonacji sprawią, że roleta spodoba się z pewnością dzieciom oraz rodzicom.

Roleta jest wykonana ze znakomitej jakości taknin w dwóch opcjach do wyboru: transparentnej, która przepuszcza światło ora grubszej podgumowanej, która zatrzymuje promienie słoneczne.
Łańcuszek oraz mechanizm rolety dostępne są jedynie w białym kolorze, a montaż rolety może być do ściany lub sufitu.

Rolety dostępne są w dowolnych rozmiarach na zamówienie z ograniczeniem do maksymalnej szerokości 150 cm i długości 260 cm.

Dokładny cennik wraz z przykładowymi rozmiarami oraz rozdzieleniem na dwie opcje materiału transparentnego lub podgumowanego przedstawiony jest na zdjęciu. 

Cena przedstawionej rolety rolety dotyczy modelu w rozmiarze 70 x 90 cm z materiału transparentnego.

Informację o wybranym rozmiarze oraz materiale z jakiego ma być wykonana roleta prosimy podać podczas  składania zamówienia w rybryce "UWAGI" znajdującej się w koszyku.

W kolekcji Kotki występują również roleta rzymska oraz roleta w kasecie, a także zasłona, poduszka, narzuta, lampy, skrzynia na zabawki, tapicerowane zagłówki do łóżek.